Kobiety to idiotki, mężczyźni to debile

| 07:38 Dodaj komentarz
Kobiety to idiotki, mężczyźni to debile - czyli prześwietlamy reklamy. Dzisiaj bierzemy pod lupę telewizyjną reklamówkę jednego z męskich kosmetyków. Pod lupę, to określenie na wyrost, bowiem wszystko w tym spocie od pierwszej do ostatniej sekundy wrzeszczy do ucha, bije po oczach stereotypami, graniem na najniższych, by nie powiedzieć, prymitywnych instynktach.

Faceci depilują sobie brody, majsterkują całymi dniami przy swojej facjacie, tylko po to, by wieczorem w klubie czy innym pubie pokazać się i przekonać się, że na nic zdały się ich męki i starania. A przecież rozwiązanie problemu było w zasięgu ręki! Wystarczyło sięgnąć po... krem nawilżający! Cudowny środek na wszelkie męskie problemy - z cerą, skórą, zarostem, twarzą, ustami, pryszczami, krostami, bliznami, nadmiernym poceniem się, a może nawet i jest to jakiś lek na impotencję i za niską pensję. Oczywiście, producenci kremu - czy może raczej producenci tej antyreklamówki - mają głęboko gdzieś to, jaki masz rodzaj cery - suchą, tłustą, mieszaną czy wrażliwą. Strzel sobie nawilżanie i po problemie!

A tytułowe kobiety? A kobiety w tym spocie są takimi idiotkami, że wystarczy im pokazać z daleka nawilżoną gębę, żeby z wrażenia wrąbały wypasioną bryką w tył ciężarówki. Twórcom gratulujemy znajomości kobiecej psychiki i męskich problemów kosmetycznych.

I na koniec zabawa dla Czytelników. Kto zgadł, jaki to światowy koncert stoi za tym gniotem?
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: