10 modowych kont, które warto obserwować na Twitter'ze

| 07:06 Dodaj komentarz
Każda fashionistka i każdy związany z modą profesjonalista, jeżeli chce być na bieżąco z branżowymi wiadomościami, powinien dodać do obserwowanych na Twitter'ze tych kilka kont, prowadzonych przez naprawdę wpływowe w świecie mody osoby i marki. Oto subiektywna lista the best of przygotowana przez serwis @FASHIONOTES.

Vogue – @voguemagazine


Niezaprzeczalny autorytet w świecie mody. Na Twitter'ze znajdziemy wszystko, co najważniejsze: informacje na temat najnowszych trendów, poprzez porady jak dobrać garderobę,  aż do porad dotyczących związków partnerskich. Wszystko to przesyłane przez najlepszych redaktorów i felietonistów magazynu. Biblia mody dostępna zawsze i wszędzie, aktualizowana na bieżąco.

Rachel Zoe – @rachelzoe


Wpisy stylistki i projektantki mody Rachel Zoe przekonują, że ona naprawdę kocha to, co robi.Co istotne, Rachel jest na Twitter'ze bardzo aktywna, urządza dyskusje z innymi użytkownikami, przesyła dalej ich posty, reaguje na komentarze i zapytania.

Cathy Horyn – @CatnyHorynNYT


Ceniony krytyk mody The New York Times. Jej kanał to na bieżąco aktualizowane, bogato ilustrowane zdjęciami relacje z pokazów mody oraz ciekawostki. Dzięki Cathy nie musisz być na pokazie mody, by poczuć jego klimat.

Kate Spade – @katespadeny


Modowe nowinki prosto z biura Kate w Nowym Jorku. Ciekawostki z życia codziennego ekipy redakcyjnej, projektantów mody, także retweet'y z wpływowych modowych kanałów.

Tory Burch – @toryburch


Bardzo osobisty kanał amerykańskiej projektantki mody, dzięki któremu poczujesz się, jakbyś należał do grona jej zaufanych przyjaciół. Oczywiście, przy tym mnóstwo zawodowo przydatnych informacji.

Into the Gloss – @intothegloss


Kanał pełen wiadomości na temat mody, najnowszych produktów kosmetycznych, porad odnośnie makijaży, ale  też informacje kulturalne, recenzje książek, imprez i wydarzeń.

Bloomingdale’s – @bloomingdales


Magiczne miejsce dla wszystkich zakupoholiczek. Bądź na bieżąco z wydarzeniami i promocjami dostępnymi w sklepach, weź udział w konkursach. Dzięki temu nie przeoczysz żadnej okazji .

Elle Magazine – @ELLEmagzine


Inspirującej miejsce pełne mody damskiej i męskiej, porad, sekretów urodowych, kanał, którego nie można pominąć.

Michael Kors – @MichaelKors


Nie tylko informacje o najnowszych kolekcjach projektanta i pokazach mody, ale też bardzo inspirujące, osobiste przemyślenia i porady Michaela. Te ostatnie łatwo wyszukać, kończą się bowiem znakami –xxMK.

Women’s Wear Daily – @womensweardaily


Inspiracje modowe, stylizacje mody, porady kosmetyczne, street fashion, styl gwiazd i kreacje gwiazd. Śledząc ten kanał bez problemu dobierzesz sobie garderobę na wzór ukochanej celebrytki.

P.S. Mamy nadzieję, że i nas uznacie za godnych obserwowania. Nasze konto na Twitter'ze znajdziecie tutaj:@FashionAndrePR

 
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: