2 wernisaże Justyny Kisielewicz!

| 11:14 Dodaj komentarz
2 wernisaże z udziałem Justyny Kisielewicz w ciągu zaledwie kilku dni! Młoda - wiekiem i duchem - artystka coraz mocniej odciska swój ślad na rynku sztuki!

Wernisażowy tydzień rozpoczął się już w poniedziałek, 2 grudnia, kiedy to w Galerii Przy Teatrze w Warszawie odbył się wernisaż Jasinski&friends II. Druga edycja tego wyjątkowego projektu, 30 wspaniałych Artystów, Dominik Jasiński - kurator i Justyna Kisielewicz (z modowego obowiązku dodajmy - w kreacji Soni Rykiel), jedna z Artystek prezentujących swe prace na wystawie.

[gallery link="file" ids="11154,11155,11156,11157,11158"]

Kolejny wernisaż, pt. „BORDERLINE”, odbył się już 5 grudnia, a zorganizowały go firmy Imaxination i Acting Coach Studio w nowej przestrzeni przy ulicy Nowogrodzkiej 10/7 w Warszawie. Nowa przestrzeń to wewnętrzna galeria, która ma inspirować i służyć kreatywności, przede wszystkim jednak ma na celu wspieranie i promowanie utalentowanych młodych twórców. Na pierwszej wystawie zorganizowanej w nowej galerii możemy podziwiać prace trzech młodych artystek: Justyny Kisielewicz, Dominiki Faryno oraz Katarzyny Okraszewskiej.

Warto dodać, iż wernisaż miał nie tylko artystyczny, ale i charytatywny charakter, jako że organizatorzy, biorący udział w akcji SZLACHETNA PACZKA, zorganizowali zbiórkę pieniędzy na ten szczytny cel.

[gallery columns="2" link="file" ids="11159,11160,11161,11162"]

Osobisty i artystyczny sukces odniosła również Justyna Kisielewicz - jeden z jej obrazów został sprzedany zanim na dobre otwarta została wystawa! Po wernisażu udzieliła również wywiadu, który zostanie opublikowany w styczniu, jego fragmenty pojawiły się zaś w ostatniej audycji kulturalnej Radia RDC.

foto: archiwum Justyny Kisielewicz, więcej zdjęć na stronie Artystki na FB

Pobierz notką w formacie *.doc Justyna2Wernisaze

Pobierz zdjęcia spakowane *.zip JustynaWernisaz1 JustynaWernisaz2
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: