Wawrzyniec Prasek podpisał nowy kontrakt

| 07:14 Dodaj komentarz
Nowy Rok zaczął się dla nas bardzo obiecująco! Wawrzyniec Prasek, pianista i kompozytor, a zarazem jeden z naszych Artystów, podpisał kontrakt z Muzyczną Pracownią.

Muzyczna pracownia wyszukuje idealną oprawę muzyczną dla każdej produkcji, współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na naszym rynku bankami muzyki produkcyjnej (fonotekami), a także organizujemy produkcje muzyczne na specjalne zamówienia.

Wawrzyniec ma w swoim dorobku wiele osiągnięć w muzyce klasycznej i jazzowej oraz bardzo duże doświadczenie sceniczne. Występował w telewizji, radiu, również na wielu scenach w Polsce i za granicą z takimi muzykami jak: Michał Urbaniak, Nigel Kennedy, Bjorn Cedergren, Peter Malton, Barry Solone, Filip Sojka, Luis Nubiola, Alejandro Castro, Marina Łuczenko, Natasza Urbańska, Rafał Brzozowski, Patrycja Kazadi i wielu innych.

Wawrzyniec uczestniczy w różnorodnych projektach muzycznych (nie tylko jazzowych). Od 2006 roku związany z Big-Bandem Akademii Muzycznej w Warszawie, jest także pianistą Big-Bandu klubu Akwarium.

302045_10150344832889410_2039917373_n
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: