Fashion PR Tip: Skup się na biznesie!

| 08:44 Dodaj komentarz

Z cyklu Fashion PR Tip czyli trochę pijaru dla branży modowej.


Fantastycznie, jeśli jesteś pasjonatką. Bardzo dobrze, że myślisz już o kolejnej kolekcji. Ale bez względu na to, jak bardzo byłabyś artystyczną duszą nie możesz zapominać o pewnej prozaicznej rzeczy - o biznesie.

Tak, projektowanie mody to biznes. Spróbuj skupić się na tym tak, jak to robisz podczas projektowania kolekcji. Oto dwie proste porady:

Skup się na celu dziennym - rozpocznij swój dzień od zaplanowania jednej, dwóch naprawdę ważnych rzeczy, które masz zamiar zrobić tego dnia. Nie, przeglądanie maili czy serwisów społecznościowych do takich nie należy. Mówimy o naprawdę ważnych rzeczach dla Twojego biznesu. Wyznacz w swoim kalendarzu czas przeznaczony na pracę nad tymi tematami. W tym czasie żadnych telefonów, żadnych maili, żadnych serwisów społecznościowych! Tylko Ty i tego dnia najważniejsze cele!

Skup się na wielkiej idei - pamiętaj, jakie są najważniejsze dla Ciebie cele (zapisz je!) Codziennie sprawdzaj, jakie małe kroczki zrobiłaś, by zbliżyć się do tych celów. Jeżeli coś nie przybliża Cię do osiągnięcia zamierzonych celów, po prostu przestań to robić!

zamowprojekt
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: