Każdy może być projektantką mody?

| 10:38 Dodaj komentarz
Każdy może być projektantką mody? Tak, najwyraźniej każdy. Moda taka na modę nastała, że każdy chce teraz w tej modzie robić. Aktorki plotą sznureczki i sprzedają jako bransoletki, gimnazjalistki sztukują ciuszki z lumpeksu i przedstawiają się jako stylistki, modelki schodzą z wybiegu po to, by... napisać książkę, choć na wybiegu każdy widzi i słyszy, że z trudem dwa zdania w języku polskim składa.

Ale moda taka jest, że nie wystarczy być sławnym, trzeba jeszcze coś robić. Jak nie gra się w teatrze, to gra się w reklamówkach. Jak koncerty się nie sprzedają, to sprzedajemy plotki na swój temat. Bardzo pracowity naród celebrytów, płodny i wyjątkowo utalentowany. Można by wręcz powiedzieć: "celebryci renesansu" - wszystkim się interesują i na wszystkim się znają.

Niby nic nowego, po co zatem do tematu wracać? Jest okazja - media do czerwoności podnieciła wiadomość pt. "Katarzyna Zielińska przygotowuje kolekcję T-shirtów na jesień. Nie będzie w niej wzorów w grochy".

Wow, szał! Nie, żebym coś miał przeciwko Zielińskiej Katarzynie, ani jej talentom do projektowania - tym bardziej, że wzięła się za T-shirty, a taką koszulkę, jak wiadomo, każdy sobie może zaprojektować - ale po prostu jest okazja w temacie. Kolejna projektująca celebrytka. Mnie szczególnie spodobała się informacja, że taką koszulkę można kupić za mniej 100 zł. Super, luksus na każdą kieszeń, na dodatek sygnowany gwiazdą.

Państwa pozostawiam z informacją prasową i wywiadem wideo - poniżej, a sam idę zaprojektować samochód. Nie wiem, co prawda, do czego służą klocki hamulcowe i gdzie się toto wkłada, ale uwielbiam jeździć samochodem.

aka

Katarzyna Zielińska pracuje nad swoją nową kolekcją ubrań. Projekty powstają we współpracy ze stylistką Jolą Czają. Obie panie mają już na swoim koncie kilka linii T-shirtów dopasowanych do różnych typów sylwetki i do stylizacji na każdą okazję. Wiosną aktorka postawiła na asymetryczne dekolty i grochy w stylu retro, z kolei w jesienno-zimowej kolekcji mają dominować oryginalne akcesoria. 

Aktorka podkreśla, że projektuje ubrania na każdą kieszeń. Firmowane przez nią T-shirty pasują do wielu stylizacji, a kosztują mniej niż 100 zł.

– To są T-shirty różnego rodzaju, na popołudnie, do jeansów, do rozkloszowanych spódnic.  Bardzo dobrze wyglądają do jakichś ramonesek. Teraz wprowadzamy też kolekcję na jesień, będzie dużo różnych akcesoriów. Będzie dużo elementów, które będzie można włożyć do torebki, takich na pewno przydatnych kobiecie. Groszki już zostawimy na wiosnę i lato, teraz będzie coś innego – mówi agencji informacyjnej Newseria  Lifestyle Katarzyna Zielińska, aktorka. 

Zielińska nie raz wygrywała plebiscyty na najlepiej ubraną aktorkę. Nie ukrywa, że lubi bawić się modą i podkreśla, że pomysł na to, żeby zająć się projektowaniem, narodził się spontanicznie. 

– Myślę, że trochę z rozmów z Jolą Czają, stylistką, z którą dużo czasu spędzamy i rozmawiamy, i oglądamy. Trochę taki element zawodu, ale staramy się też zabawić i stworzyć coś dla siebie tak na popołudnie. Natomiast to nie jest żadne napieranie się na modę, tylko coś przy okazji – dodaje Katarzyna Zielińska. 

Katarzynę Zielińską można teraz oglądać m.in. w serialu „Barwy szczęścia” w TVP2. Aktorka ma także dołączyć do obsady kolejnej serii „Przyjaciółek”.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: