Justyna Kisielewicz - Persona!

| 10:21 Dodaj komentarz
Justyna Kisielewicz, utalentowana młoda artystka, już 21 marca pokaże swoje zjawiskowe obrazy w San Francisco! W dniach 21.marca - 18. kwietnia w tamtejszej galerii sztuki nowoczesnej Bash Contemporary czynna będzie wystawa, pod jakże znaczącym tytułem Persona, na której zaprezentowane zostaną obrazy polskiej artystki.  

Justyna Kisielewicz to jedna z trzech artystek, obok Laury Barnhard i Anni Kahn, zaproszonych do udziału w tej prestiżowej wystawie.

To jednak nie koniec wystawienniczym sukcesów i podróży Justyny! W czerwcu Justyna Kisielewicz będzie miała wystawę w Galerii El, we wrześniu - indywidualną wystawę w Sydney, w galerii Friends of Leon, w październiku - w Salzburgu, zaś w marcu 2016 w Berlinie. Jak widać, częściej jej obrazy gościć będą w zagranicznych galeriach, niż w polskich salach wystawienniczych.

Cóż, kolejny raz, okazuje się, że cudze chwalimy, swego nie znamy. Także w sztuce. Przykre, że tak niezdrowe nieraz podniecenie wywołuje u nas wystawa każdego nowoczesnego artysty, byleby zza granicy, kiedy u siebie, pod nosem, a dokładniej - na warszawskim Bemowie mamy tak utalentowaną artystkę!

p.s. Polecam uwadze stronę Artystki oraz stronę wydarzenia na Facebook'u!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: