9 darmowych aplikacji dla LinkedIn

| 09:51 Dodaj komentarz
Jeżeli to czytasz, oznacza, że masz już konto w serwisie LinkedIn, najpopularniejszej sieci społecznościowej dla profesjonalistów, liczącej ponad 300 milionów użytkowników! Jeżeli to czytasz, zapewne chcesz uszczknąć dla siebie kawałek z tego słodkiego tortu. 

Pomogą Ci w tym bez wątpienia darmowe aplikacje dla LinkedIn, która znacznie ułatwiają poruszanie się w serwisie, a przede wszystkim - znacznie rozszerzają jego mozliwości.

1. Resume Builder

Aplikacja, która w kilka sekund zamieni Twój profil w profesjonalnie wyglądające resume. Do wyboru masz aż 11 szablonów - Clean, Executive, Classic, Gray, Orange, Slice, Law, Twocol, Business, Blue and White, które możesz edytować korzystając z funkcji Markdown. Nowe resume możesz, oczywiście, udostępnić, edytować w późniejszym terminie, wydrukować. Jedyny minus aplikacji - żeby edytować resume, musisz najpierw edytować swój profil na Linkedin.2. INstant Search

Zaawansowana wyszukiwarka. Wystarczy, że wpiszesz interesującą Cię branżę, stanowisko lub słowo kluczowe, a natychmiast zobaczysz dopasowane do wyszukiwania profile osób na LinkedIn. Nawet tych, których nie ma w Twojej sieci, co znacznie ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów.

3. Job Search

Zaawansowana wyszukiwarka ofert pracy, umożliwia ustawienie powiadomień,personalizowanie wyszukiwania i powiadomień, oferuje także rekomendacje oparte na danych z Twojego profilu oraz szerokie informacje na temat firm oferujących pracę (aplikacja tylko dla iOS).

5. SlinkyApp

Wiadomo, jak ważne jest pierwsze wrażenie. SlinkyApp ułatwia Ci pisanie i edytowanie zaproszeń do kontaktu, wiadomości prywatnych oraz wiadomości Dostępna również jako rozszerzenie dla przeglądarki Chrome.6. Connected

Connected, czyli cały czas w kontakcie. Aplikacja wysyła powiadomienia o urodzinach, rocznicach i innych ważnych wydarzeniach z życia Twoich kontaktów. Aplikacja dostępna wyłącznie dla systemu iOS.

7. BlinkChat

Komunikator umożliwiający wysyłanie bezpośrednich wiadomości online i offline do Twoich kontaktów. Wersja dla Android dostępna tutaj .

8. SlideShare Presentations

Na naukę nigdy za późno. Dzięki aplikacji możesz przeglądać wartościowe prezentacje, wideo, dokumenty pdf umieszczone przez innych użytkowników sieci. Wersja dla Androida dostępna tutaj.

10. Pulse

Jeżeli korzystasz z LinkedIn na komputerze, na pewno zauważyłeś, że Pulse stał się integralną częścią Twojego profilu. Podobnie, jak SlideShare, to ogromne źródło wiedzy na każdy niemal temat. Artykuły, wpisy z bloga, badania, analizy zamieszczane przez innych użytkowników z pewnością pozwolą Ci na lepsze zrozumienie nie tylko sieci społecznościowych. W odróżnieniu od prezentacji -platforma bardziej tekstowa niż obrazkowa. Możesz dodać do obserwowanych wybranych użytkowników lub wybrane trendy, branże, tematy, a ulubione, wartościowe artykuły zapisać bezpośrednio do aplikacji Evernote, Pocket czy Readability. Wersja dla Androida dostępna tutaj.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: