Polityczna poprawność w modelingu czy moda na normalność?

| 09:59 Dodaj komentarz
Najpierw były modelki plus size, potem "zwyczajne" kobiety, teraz mamy albinoskę.

Amazon Fashion w swojej pierwszej internetowej kampanii reklamowej postawił na dość nietypowe modelki: albinoskę, dziewczynę baaardzo wysoką oraz panie noszące ubrania rozmiar plus size. Kampanię, obejmująca swoim zasięgiem całą Europę, przygotowała agencja Deep Focus z Londynu. Kampania prowadzona jest pod hasłem „I wish I could wear” i koncentruje się na kobiecej niepewności trzech głównych bohaterek: modelki albinoski Ingrid oraz dziewczyn w rozmiarze plus size: Any i Marshy, autorki bloga „London Tall Girl”. Każda z modelek opowiada, jak przezwycięża swoją niepewność związaną z tym, jak nietypowo według stereotypowych opinii wygląda jej ciało.

Kampania ma podkreślać, że fajne i stylowe ubrania nie są niedostępne dla kobiet, które noszą rozmiar inny niż klasyczne 8.

Polityczna poprawność czy moda na normalność? Koniec z modelkami-wieszakami czy bóstwami o ponadprzeciętnej urodzie? Jak myślicie, czy ten nowy trend się utrzyma? Czy zatęsknimy za heroinami, ikonami mody i stylu? https://youtu.be/XEjHaHnhxQk https://youtu.be/bFWxSdOcPuo https://youtu.be/zSmlcZ44TeA https://youtu.be/r2QUrBoBYDU
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: