Piękno nie zna granicy wieku!

| 18:17 Dodaj komentarz
Kolejny dowód na to, że piękno nie zna granicy wieku, a naturalna, nie poprawiana sztucznie uroda jest wreszcie w cenie! Żywym dowodem jest 56-letnia modelka Nicola Griffin reklamująca stroje kąpielowe. Sesja z jej udziałem pojawi się w połowie lutego na łamach najnowszego wydania słynnego magazynu „Sports Illustrated”.

Nicola Griffin


Nicola jest gwiazdą sesji modowej dla marki Swimsuits for All - internetowego sklepu specjalizującego się w sprzedaży strojów kąpielowych przeznaczonych dla kobiet o bardziej zaokrąglonej sylwetce. W lutowym numerze „Sports Illustrated” ukaże się przełomowa reklama przygotowana przez nowojorską agencję KraftWorks, której najważniejszym elementem jest zdjęcie Nicoli Griffin w złotym bikini.

Zdjęcie, na którym obok niezwykle atrakcyjnego ciała modelki widać... jej posiwiałe włosy. Nicola z premedytacją ich nie farbuje.

  - Ludzie myślą, że z wiekiem kobiety tracą swój sex appeal, ale to mit - mówi Griffin. Wtóruje jej Moshe Lanaido, zarządzający firmą Swimsuits for All. - W naszym przekazie udowadniamy, że w reklamie jest także miejsce dla kobiet mocniejszej budowy i tych, które nie są już podlotkami.

 Griffin jest najstarszą modelką, która wystąpiła na zdjęciach w „Sports Illustrated” od pojawienia się magazynu w 1964 r.

źrodło: WirtualneMedia.pl
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: