A czy Ty masz już swoją dzienną dawkę piękna?

| 14:34 Dodaj komentarz
Jesteś blogerką/blogerem? Youtuberką/YouTuberem? Blogowanie to Twoja pasja? Zatem koniecznie zainteresuj się "fejsbukiem dla blogerów", jakim jest platforma Daily Dose of Beauty (DDOB). Jeśli jeszcze nie znasz DDOB, to najwyższy czas, by dołączyć do osób kreujących dzienną dawkę piękna!

Daily Dose of Beauty (DDOB) jest platformą blogową, która zbiera wszelkie informacje o modzie, urodzie, kulturze, stylu życia z polskich stron blogowych w jednym miejscu. Choć działa od niedawna, dziś na DDOB jest już ponad 7 tysięcy zarejestrowanych użytkowników, którzy dodają setki wpisów dziennie, generujących ruch bliski pół miliona wyświetleń miesięcznie!

Na DDOB  to Użytkownicy decydują jakie treści znajdą się na portalu i co pojawi się na stronie głównej - poprzez system oceniania/docenienia (pozytywnie lub negatywnie) wpisów innych Użytkowników. DDOB skierowane jest zarówno do twórców jak i czytelników.

Najlepsi, tzn. najpopularniejsi użytkownicy, który wpisy są najczęściej pozytywnie oceniane, mogą zostać Ambasadorkami/Ambasadorami platformy, dzięki czemu zyskują m.in. unikalne wizytówki, wyróżnienia, a nawet możliwość współpracy przy komercyjnych projektach.

Nowością w serwisie jest MIKROBLOG, stworzony z myślą o wspólnych kontaktach, działaniach i współpracach blogerskich

A na koniec... będzie mi niezmiernie miło, jeżeli zechcesz obserwować moją aktywność w tym serwisie: Andrzej Kwaśniewski na DDOB. Badge z linkiem do mojego profilu znajdziecie również na stronie głównej tego bloga.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: