PandaStyle - wszystko, co dziecku potrzebne w jednym miejscu!

| 10:46 Dodaj komentarz
Jaki to ból znaleźć, dobrać, kupić odpowiednie produkty dla dzieci, wiedzą chyba doskonale wszyscy rodzice. Oczywiście, oferta rynkowa jest bogata, ale też niesamowicie rozdrobniona. Tu znajdziemy wyłącznie buty, tu wyłącznie ubranka, akcesoria, a ten sklep specjalizuje się jedynie w niemowlętach. Na dodatek, co sklep to inna cena. A co, gdyby tak wszystko, czego nam i naszym maluchom do szczęścia potrzeba znaleźć w jednym miejscu i na dodatek w promocyjnych cenach? Jak się okazuje, jest to możliwe. Odpowiedzią na takie właśnie potrzeby było powstanie portalu PandaStyle.Co oferuje PandaStyle?

Platforma PandaStyle (strona główna: http://pandastyle.pl) to jakby agregator najlepszych produktów z wielu sklepów dziecięcych w jednym miejscu. W ofercie znajdziemy m.in. ubrania dziecięce, obuwie, zabawki i akcesoria. Dla niemowlaków, dzieci do 14 roku, nastolatków, a także – co należy w sklepach internetowych do rzadkości - dla mamy i taty. Wybór dostępnych kategorii jest naprawdę imponujący – poczynając od bielizny i skarpetek, poprzez body, kombinezony po kurtki i akcesoria. Wszystko logicznie i przejrzyście podzielone na działy i kategorie.

Okazje, promocje, obniżki

Wiadomo, że każdy z nas poluje na okazje. Ucieszy Was zatem wiadomość, że jest na PandaStyle cały dział pod kategorią „wyprzedaże dla dzieci” - https://pandastyle.pl/dzieci/okazje! Znajdziemy tutaj najbardziej atrakcyjne cenowo produkty, które aktualnie są w sklepach przecenione czy w sezonowej promocji.

Dla całej rodziny

Sklepy dla dzieci oferują produkty dla dzieci. Portal PandaStyle.pl poszedł krok dalej i ma również przydatne akcesoria dla rodziców. Znajdziemy wśród nich m.in. laktatory, foteliki samochodowe, smoczki i gryzaki, wanienki kąpielowe.
Rozeznanie się w tym, co dzieje się w modzie dziecięcej i trendach ułatwi nam prowadzony na stronie Blog rodzinny, w którym znajdziemy interesujące treści dla rodziców, a które pomogą nam w dobraniu najodpowiedniejszego produktu czy też doradzą jak wychowywać malucha.

Największe plusy

Przede wszystkim – wszystko, co najlepsze w jednym miejscu. Nie trzeba szukać godzinami, przeglądać ofert setek sklepów, wystarczy skorzystać z jednego portalu. Po drugie – wygoda. Kategorie bardzo dobrze dobrane, jasne i przejrzyste menu i nawigacja. Portal wyposażono w intuicyjny system sortowania i kategoryzowania artykułów. Na PandaStyle już teraz zgromadził tysiące artykułów, a ich liczba stale rośnie. Kolejny plus - aktualne ceny, tabele rozmiarów, dostępność produktów w sklepach oraz cechy danych produktów, na bieżąco aktualizowane. Przydatne są działy, w których to same mamy polecają wybrane produkty oraz wyodrębniony dział z aktualnymi promocjami. Proste zasady dokonywania zakupów – wystarczy kliknąć przycisk „Przejdź do sklepu”, za pośrednictwem którego zostaniemy błyskawicznie przekierowani na stronę serwisu, który posiada w swoich zasobach wybrany przez nas artykuł. Do tego jest jeszcze blog z poradami i przeglądem trendów.

Moim zdaniem, po kilkudniowym testowaniu portalu, zdecydowanie, warto postawić na „Pandę”, a dzięki temu zaoszczędzić sobie czasu, nerwów i… pieniędzy!

Na pewno spodoba się Wam dział OKAZJE!


Bogactwo oferty naprawdę zadziwia!


Nie tylko moda i nie tylko dla dzieci, ale i przydatne akcesoria dla rodziców!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: