SHARE WEEK 2016. Polecam blogi warte czytania

| 17:22 Dodaj komentarz
Na niedzielną lekturę mały zestaw blogów, które ja sam czytam regularnie, nieregularnie, lub sięgam do ich archiwów, kiedy szukam konkretnego tematu, porady, inspiracji.
A czemu i skąd nazwa SHARE WEEK 2016 w tytule? Share Week to akcja zapoczątkowana przez Andrzeja Tucholskiego, której celem jest rokroczne tworzenie listy najciekawszych miejsc w sieci, blogów i kanałów YouTube.

Jak wybrać te najciekawsze? Ciężka sprawa... w swoim czytniku Feedly mam ponad 200 subskrybowanych blogów. Jako że jednak jest Fashion Andre, skupiłem się na blogach modowych. Te czytam i polecam:

Mr Vintage - rzeczowo o modzie męskiej
Z opisu:  Najpopularniejszy i najbardziej opiniotwórczy polski blog o modzie męskiej i męskim stylu.

I nie jest to przesada! Michał Kędziora, twórca bloga, a i również autor książki "Rzeczowo o modzie męskiej" jest w tym temacie prawdziwym ekspertem, a do tego z klasą. Ciekawe wpisy znajdą tam zarówno początkujący fashioniści, jak i wysmakowani eleganci. Jest "Elementarz stylu", dział "sezonowy" na czasie, wspaniały jest cykl "Pytania Czytelników", w którym Mr Vintage odpowiada na pytania i rozwiązuje problemy Czytelników - najbardziej nawet niezwykłe, oryginalne, ciekawe, nietuzinkowe i związane z codzienną garderobą i stylem. Jak to pisują blogerki modowe - "absolutne must have"!

Czas Gentlemanów - Blog dla mężczyzn z klasą
Z opisu: Po męsku rozmawiamy o zasadach gentlemana, o kształtowaniu swojego charakteru, o męskich pasjach, savir-vivre, netykiecie, gadżetach i historii.

Blog dla prawdziwych gentlemanów i tych, którzy o tym marzą. Łukasz Kielban pisze nie tylko o modzie, ale i pasjach, stylu, zasadach savoir-vivre, są porady dotyczące zachowania, wyglądu, rozwiązywania problemów damsko-męskich, a także wspaniały dział historyczny, z którego dowiemy się, jak to drzewiej bywało, jakie panowały zasady i obyczaje. Trzeba zaglądać!

Fashion PR Girl | Pierwszy w Polsce blog o PR mody

I last but not least, pierwsza Kobieta w tym zestawieniu (teoretycznie, jako gentleman, powinienem tego bloga umieścić na początku, ale... coś tak dla odmiany).

Z opisu: Pierwszy w Polsce blog o PR mody. Obowiązkowa lektura obecnych i przyszłych specjalistów PR.

Olka Kaźmierczak, założycielka pierwszego w Polsce bloga o PR mody Fashion PR Girl oraz platformy dla specjalistów PR mody Fashion PR Talks łączy na swoim blogu kilka z moich największych pasji, a i tematów poruszanych zawodowo. Moda, PR, marketing, branding, social media... czegóż chcieć więcej? I to wszystko w jednym miejscu, w estetycznym "opakowaniu" i przystępnie podane. W dziale "od A do Z" znajdziemy wszystko, co można i trzeba wiedzieć na dany temat, w "Analizie" -konkretne porady, a na deser "Q&A" - wywiady z ekspertami branży. Trzeba zaglądać!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: