Czy słowo modelka jest synonimem słowa głupia? W obronie Anji Rubik!

| 17:58 Dodaj komentarz
Top modelka Anja Rubik powiedziała publicznie coś o polityce, a nie o ciuszkach i od razu obudzili się hejterzy. Albo specjaliści od politycznego marketingu szeptanego. Nieważne, przejechali się po Anji, którą bronię teraz rękami i nogami!Anja Rubik zamieściła na swoim oficjalnym profilu na FB wpis zapraszający do wzięcia udziału w Marszu „WSZYSCY DLA WOLNOŚCI!” (4 CZERWCA godz. 16.00 Plac Bankowy - tak, ja też teraz "nawołują, jak to ładnie hejterzy określacie).

I od razu obudziły się internetowe zmory, trolle przeróżne, hejterzy wszelkiej maści. Oczywiście, nie brakuje wśród setek komentarzy i głosów poparcia, ale jak to zwykle bywa, na czoło wysuwają się prześmiewcze czy wręcz obraźliwe komentarze. Oto kilka z nich (zrzuty ekranu, na dowód, poniżej):

W świecie mody może i się pani Anja Rubik odnajduje ale polityka to raczej z pani nie będzie

Właśnie dzięki tym trupom politycznym, tak wielu Polaków musiało wyemigrować. Wstyd Pani Anju za takie żenujące zaangażowanie polityczne. Duży minus!

Z całym szacunkiem Anja, ale weź lepiej zostań przy modelingu, bo TVN Ci mózg wyprał 

Anja, better go nude in your next video. Modelki niech się zajmą modelingiem a nie służą za słup ogłoszeniowy dla spraw, o których nie mają pojęcia.

Zasadniczo taki hejt należało by spuścić wraz z wodą w klozecie. Z drugiej strony jednak, jeżeli nie reagujemy na takie zachowania, to dajemy im przyzwolenie. A ja się z tym nie zgadzam i ręce precz od Anji!

Jakim prawem obrażacie osobę publiczną, tylko dlatego, że się z nią nie zgadzacie?

Hejterze zarzucają jej, że modelka nie powinna się mieszać do polityki. A to jakim cudem i na jakiej podstawie?
Wielu osobom modelka kojarzy się, niestety, z głupiutką panienką, co to dwóch zdań poprawnie nie potrafi sklecić. Nie ja to teraz wymyśliłem, tak jest. Przekonałem się o tym nie raz, biorąc udział w castingach, obserwując zawodowo konkursy piękności czy po prostu, słuchając tego, co "ulica mówi".
A jak jeszcze modelka jest blondynką, to już musi być idiotką do kwadratu. Nie wiem, czy z tego założenia wyszli fejsbukowi hejterzy? Niech się nie wypowiada, bo głupia? A jak głupia, to można ją zbluzgać publicznie? A może to nawet nie ich opinia, tylko piszą maszynowo pod dyktando dyktatora?

Jakim prawem odmawiacie Anji Rubik prawa do wypowiadania się o losach Polski, prawa do zapraszania swoich fanów i znajomych do czegokolwiek, co jej tylko przyjdzie do głowy?

Jest Polką, jest Kobietą, jest Człowiekiem! I ma prawo wypowiadać się w każdej sprawie, którą ją dotyczy, która ją akurat boli! Nieważne, czy będą to nowe szpilki od Louboutina czy Marsz Wolności. Jej sprawa!

Hejterze zarzucają jej, że nie mieszka na stałe w kraju, więc nic nie wie o realiach. Śmieszni jesteście! O naszych realiach jest już tak głośno, że jeśli istnieje życie w kosmosie, to i kosmici już o nas wiedzą, nawet Ewoki. Poza tym, nawet kosmita ma prawo się wypowiedzieć, jeżeli widzi, że gdzieś łamane jest prawo, ograniczana jest wolność człowieka. Bo to nie polski obowiązek, ale ludzki. Humanitarny, moralny.

Hitlera też nikt nie powstrzymał odpowiednio wcześnie. Bo to "nie nasza bajka". Niech się Niemcy martwią. Co mnie to obchodzi. I po chwili zaczęło obchodzić. Cały świat. Jak już było za późno. Dlatego na każdą krzywdę należy reagować! Nawet, jeżeli się jest top modelką mieszkającą na stałe poza granicami Ojczyzny i w obronie takiej modelki przed hejterami też należy stawać!

Zdaniem hejterów, o polityce mogą mówić tylko politycy? Tylko prawdziwi "Polacy-buracy"? Jeżeli do tego dojdzie, to naprawdę najlepiej wyprowadzić się w kosmos. A tam, w czarną dziurę. Tak dla pewności, żeby polscy hejterzy nas nie dopadli.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: