Bezpieczna i wygodna wymiana walut online

| 18:41 Dodaj komentarz
W dzisiejszych czasach większość czynności możemy wykonać online, bez wychodzenia z domu. Możemy zrobi zakupy, kupić bilet na pociąg czy koncert i wiele innych rzeczy. Od niedawna mamy również możliwość wymienić walutę bez wychodzenia z domu i to po kursie średnim. Wygoda? Na pewno. Ale jakie jeszcze inne fukcjonalności czekają nas w kantorze?
Nowoczesne funkcje

Nowoczesny kantor internetowy to nie tylko zwykła, prosta wymiana walut, ale i dodatkowe ułatwienia dla Klientów. Jako przykładem posłużyłem się na potrzeby pisania tego tekstu platformą RKantor.com. Najważniejsze cechy? Do korzystania z serwisu i wymiany za jego pośrednictwem waluty nie musimy posiadać osobnego konta walutowego, gdyż wymienioną walutę odbierzemy (za darmo!) bezpośrednio w jednym z 250 oddziałów Raiffeisen Polbank. Złotówki lub euro odbierzemy też za pomocą kodu SMS w bankomatach Euronetu lub wymienioną walutę przyniesie dostarczy nam Inpost. Oczywiście, podstawa to zwykły przelew na konto walutowe w banku.
RKantor.com obsługuje 5 walut: złotówki, euro, funty szterlingi, franki szwajcarskie oraz dolary (PLN, EUR, GBP, CHF, USD). Korzystanie z RKantor.com jest bezpłatne, darmowe są też przelewy do 13 największych banków.

Jak korzystać?

Wystarczy zarejestrować się, np. z podaniem kodu polecającego 32771582. Za samą rejestrację otrzymacie 1000 punktów, a dodatkowe 500 punktów za fakt rejestracji z podanym kodem! Punkty są ważne pół roku. Jeśli zaprosicie kolejnych znajomych, to za każdego z nich otrzymacie bonusowe 500 punktów. Pozwoli Wam to na wymianę bez spreadu aż 1500 jednostek waluty.

Komu się to przyda?

Turystom, którzy wymieniają taniej, a oszczędzone pieniądze wykorzystują na swoje wakacje (zwróćcie uwagę na bardzo atrakcyjny kurs euro). Do tego mają wymianę walut 24h na dobę 7 dni w tygodniu! Błyskawiczny przelew na konto bankowe lub wypłata w gotówce. Z giełdy walutowej możesz korzystać za 0 zł – oznacza to, że za zawierane tam transakcje nie pobierane są żadne prowizje.
Osobom, które dbają o bezpieczeństwo. W serwisie stosowane są najwyższe, bankowe standardy zabezpieczeń, w tym protokoły szyfrowania danych oraz potwierdzenia smsowe transakcji.
Pracującym za granicą, którzy w ten sposó szybko i tanio przekazują pieniądze swoim bliskim.
Jest też specjalna oferta dla firm, które mogą negocjować indywidualną ofertę do -75% taniej!
Dodatkowe korzyści dla firm: szybka wymiana walut bez zakładania dodatkowego rachunku w banku, giełda walutowa czynna 24/7, przelewy zagraniczne od 1 EUR niezależnie od kwoty transakcji, bankowe standardy zabezpieczeń, status Krajowej Instytucji Płatniczej (nadzoruje nas KNF)

Opis opisem, ale zobaczcie sobie również filmik, który może lepiej ilustruje ten internetowy kantor wymiany walut.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: