Telefon Businessport DOOGEE T5 z funkcją IP67 wchodzi na światowe rynki

| 05:11 Dodaj komentarz
Telefon DOOGEE T5 wchodzi na rynki 15 sierpnia na oficjalnej stronie internetowej DOOGEE www.doogee.cc.


Slogan modelu T5 to telefon Businessport, zmień telefon bez problemów! Główne funkcje telefonu przedstawione są poniżej.
Podwójny styl - biznesowy i sportowy wygląd
Model T5 łączy dwa style w jednym telefonie. Wygląd biznesowy wnosi oszałamiającą fakturę krokodylej skóry w głębokiej czerni wykonaną przez garbarnię specjalizującą się w obróbce skóry cielęcej oraz tytanową ramę wyrabianą przez 30 dni. Natomiast styl sportowy wykonany został z wytrzymałego materiału poliwęglanowego, dobrze sprawdzającego się na siłowni i na świeżym powietrzu.
Identyfikacja IP67, ochrona trójczynnikowa
Model DOOGEE T5 to pierwszy na świecie telefon, który łączy w sobie podwójny styl z identyfikacją IP67, co oznacza, że urządzenie objęte jest trójczynnikową ochroną przeciwko wodzie, pyłowi i naciskowi. Po pierwsze model T5 wyposażono w strukturę wodoodporną i rozwiązania nanotechnologiczne, co pozwala nurkować jak łódź podwodna. Po drugie struktura modelu T5 zapobiega wnikaniu kurzu. Po trzecie model T5 jest odporny na duży nacisk. Testerzy DOOGEE przejechali telefon samochodem, a urządzenie ciągle dobrze pracowało.
13 megapikseli z PDAF, sztandarowy aparat
Zazwyczaj telefony z trójczynnikową ochroną nie sprawdzają się przy robieniu zdjęć. Natomiast DOOGEE T5 wyposażono w 13 megapikselowy tylny aparat marki Samsung z funkcją PDAF oraz 5 megapikselowy przedni aparat, co pozwala na niezrównane doświadczenia fotograficzne.
Bateria 4500 mAh i szybkie ładowanie 5V/2A
Najczęściej telefony z ochroną trójczynnikową nie są wyposażone w tak pojemne baterie. Funkcja Doze i szybkie ładowanie 5V/2A modelu T5 zapewnia ograniczenie zużycia baterii oraz szybsze ładowanie. Ładowanie przez zaledwie pięć minut może zapewnić nawet do pół dnia życia baterii.
Filmik z testów modelu T5: https://www.youtube.com/watch?v=cgTyOfo7L70


Źródło: DOOGEE; Źródło informacji: PR Newswire
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: