Siedź na d... nie podskakuj

| 06:05 Dodaj komentarz
Siedź na d... nie podskakuj. To stare, może niezbyt ładne powiedzenie, sprawdziło się w przypadku Roberta Makłowicza. Gwiazdor programów kulinarnych TVP stracił pracę!


Jak się dowiaduję z branżowych mediów, Telewizja Polska zakończyła współpracę z dziennikarzem. Czyżby dlatego, że ten krytykował niedawno TVP, bo ta zmanipulowała jego słowa w spocie reklamowym promującym wiosenną ramówkę?

O sprawie Makłowicz poinformował również na swoim profilu na Facebook'u.  "Dostarczono mi przed chwilą kurierem urzędowe pismo, w którym TVP odstępuje od umowy na realizację cyklu "Makłowicz w podróży" z chwilą odebrania epistoły. To oznacza, że po prawie dwudziestu latach me programy niebawem znikną z anteny telewizji publicznej, a niektóre nakręcone już premierowe odcinki nie zostaną przez nią kupione i wyemitowane".
Dodaje, że domagał się i domaga dalej wycofania spotu reklamowego TVP, w którym zmanipulowano jego wypowiedź (jakoby chwalił ostatnie zmiany w telewizji publicznej).

Robert Makłowicz był gospodarzem programu „Makłowicz w podróży” i współtworzył show kulinarne „Bake off - Ale ciacho!” w TVP2.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: